kolmapäev, 7. august 2013

Amoena esmased välised rinnaproteesid

Amoena kaubamärk pärineb juba aastast 1975. Amoena rinnaprtoteesidele pani aluse Cornelius Rechenber. Ta õppis alates 1971. a-st Saksamaal ülikoolis plastmassitehnoloogiat. Sel ajal kasutati proteesidena plastmassist kotikesi, mis olid täidetud õli või pastaga. Cornelius Rechenber arendas oma ülikooli diplomitööks välja silikoonist välised rinnaproteesid.

Nüüdseks on Amoena maailma juhtiv väliste rinnaproteeside tootja. Nende silikoon-materjal Comfort+, mida nad kasutavad proteeside valmistamisel, on patendeeritud ning, nagu nende hüüdlausegi ütleb "Often copied never reached" ehk palju kordi kopeeritud, aga mitte kunagi järele tehtud.

Comfort+ materjalis sisalduvad mikrokapslid, mis aitavad reguleerida ja tasakaalustada kehatemperatuuri kõikumisi. Materjal neelab liigset kuumust temperatuuri tõustes, säilitab selle proteesi kihtides ja vabastab selle kehatemperatuuri langedes.

Esmaseid välised rinnaproteese kasutatakse kohe pärast mastektoomiat.
Proteesid on pehmed, kerged ja rinnakujuga.
 

Amoena esmane väline rinnaprotees Fiberfill 2106
Sümmeetriline väline rinnaprotees, väga kerge kaaluga, turvaline sobivus, lihtne kasutada koheselt.
Amoena Fiberfill 2106 on sobiv valik koheselt peale operatsiooni taastusperioodiks
.

Rinnaprotees koosneb pehmest puuvillasest välisvormist, mis on täidetud tekstiilikiududega (võimalik lisada juurde või vajadusel vähendada). Rinnaprotees on kaetud erilise pehme tekstiiliga, mille sisemisel pinnal on avaus sisu lisamiseks ning äravõtmiseks. Rinnaprotees ja selle ümbris on pestavad. (Pesemiseks eemaldada proteesi sisu, sisu vajadusel pesta eraldi. Nii ümbris kui sisu pesta käsitsi.)

Amoena Fiberfill esmane protees on loodud kasutamiseks koos spetsiaalrinnahoidjaga Sandra SB, kuid sobib ka teistesse rinnahoidjatesse.


Proteesi sisepinnal on avaus täidise äravõtmiseks ja juurdepanekuks


Amoena Fiberfill esmase proteesi spetsiaalrinnahoidja Sandra SB. Rinnahoidjaga on kaasas ka antud proteesi lisatäidis.Proteesirinnahoidja Sandra hind: 22,86 €.

Saadavad e-poes ja kaupluses kohapeal.

Amoena esmane rinnaprotees Standard Priform 214
Sümmeetriline väline rinnaprotees, väga kerge kaaluga, turvaline sobivus, lihtne kasutada.
Amoena Priform 214 on sobiv valik koheselt peale operatsiooni taastus perioodiks
.

Rinnaprotees koosneb pehmest puuvillasest välisvormist, mis on täidetud tekstiilikiududega (võimalik lisada juurde või vajadusel vähendada). Rinnaprotees on kaetud erilise pehme tekstiiliga, mille sisemisel pinnal avaus sisu lisamiseks. Rinnaprotees ja selle ümbris on pestavad. (Pesemiseks eemaldada proteesi sisu, sisu vajadusel pesta eraldi. Nii ümbris kui sisu pesta käsitsi.)

Amoena esmane rinnaprotees Standard Priform 214 hind: 26,00 €.

Saadavad e-poes ja kaupluses kohapeal.

Väline rinnaprotees Amoena Purfit 333 
Sümmeetriline väline rinnaprotees, kerge kaaluga, turvaline sobivus, lihtne kasutada. Amoena PurFit on sobiv valik peale operatsiooni ning ka väliselt kuju taastamiseks peale osalist operatsiooni.

Rinnaprotees koosneb pehmest silikoonvälisvormist, mille sisemuses olevasse taskusse saab vastavalt vajadusele lisada või vajadusel eemaldada pehmet tekstiilikudedest sisu. Rinnaprotees on kaetud erilise pehme tekstiiliga, mille sisemisel pinnal eraldi tasku sisu lisamiseks. Proteesi allservas on avaus silikooni eemaldamiseks. Rinnaprotees ja selle ümbris on pestavad. (Pesemiseks eemaldada silikoon ja tekstiilikudedest sisu. Vajadusel võib ka sisu pesta. Kõiki osi pesta käsitsi.) Pakendis kaasas eraldi kotiga tekstiilist lisasisumaterjal.

Pildil protees suuruses nr 4


Kaasas on kotike sisu lisamiseks

Pildil näha 2 avaust: keskmine on tekstiilikudedest sisu eemaldamiseks ja alumise külje avaus silikoonist sisu eemaldamiseks

Amoena Purfit 333 välise rinnaproteesi hind: 128.00 €.

Toodet on võimalik osta soodustatud tingimustel Empatrax Tervisekauplusest, vajalik isiklik abivahendi kaart koos arstitõendi/retsepti või rehabilitatsiooniplaaniga.

Saadavad e-poes ja kaupluses kohapeal.

Need olid esmased välised rinnaproteesid. Välistest proteesidest, mida kanda alates kaks kuni kuus kuud peale mastektoomiat, järgmistes postitustes.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar